Zase sme starší o jeden rok ...
... sa spieva v jednej detskej pesničke a my vidíme, že to taj je naozaj . Po roku sme sa znova stretli na školskom dvore pri 3. ročníku marhuľového hodovania - detí, rodičia, pedagogickí a odborní zamestnaci. O zábavu všetkých sa postaralo Spievankovo, skákacie hrady a aktivity, ktoré vymysleli pre deti pani učiteľky. Pri rôznych stanovištiach sa zabavili malí i veľkí. Verní našej snahe o zdravú stravu v materskej škole sme pripravili ovocné vrapy a guláš z našej školskej jedálne. Šikovné mamičky, ale aj ockovia, nám zase vyčarili úsmev svojimi ovocnými koláčikmi. Bolo ich dosť a nezostal ani jeden, takže určite všetkým chutili. Počasie nám prialo, tak sme si to spoločne mohli užiť.
Tešíme sa opäť o rok na stretnutie pri ďalšom ročníku marhuľového hodovania.





