• ŠKÔLKA VOLÁ ...

• Školský rok 2024/2025 sa začína 2.9.2024.

Nezabudnite pred prvým nástupom do MŠ podať cez Edupage prehlásenie o bezinfekčnosti, ktoré nájdete v aplikácii v časti Vyhlásenia/Žiadosti. V prípade neprítomnosti deťaťa v MŠ, je zákonný zástupca povinný do 7,30 hod. ohlásiť neprítomnosť dieťaťa cez aplikáciu Edupage - dochádzka - pridať elektornickú ospravedlnenku.

POZOR - zmena bankových účtov na úhradu čiastočnú úhradu pobytu dieťaťa v materskej škole aj na školskú jedáleň. Aktuálne účty nájdete v aplikácii Edupage.

Prosíme Vás, aby Ste dodržiavali čas príchodu do MŠ najneskôr do 8,00 hod, potom sa budova zamyká.

Každý škôlkár má mať vo svojej skrinke podpísané papučky alebo sandálky s pevnou pätou, pyžamko, náhradné oblečenie.

Tešíme sa na Vás.