• Chrobáčiky sú v škôlke najmladšie. Prichádzajú prvýkrát od maminky a ocka do kolektívu veľa nových detí, nového prostredia a nových pravidiel. Čakajú ich pani učiteľky, veľa zaujímavých hier a hračiek.

     V triede je 23 detí.

     Trieda žabiek je v našej materskej škole pre najmladšie deti. Žabky sú na začiatku vystrašené, nesmelo vchádzajú do triedy a ťažko sa lúčia ráno s mamou či ockom. Veľmi rýchlo však zistia, že v triede je veľa zábavy, hračiek a kamarátov.

     V triede je 23 detí.

     Stonožky sú tiež z tých mladších detí a prvýkrát si vyskúšajú ako je to byť celý deň bez maminky s kamarátmi a pani učiteľkami. Tešíme sa vždy keď prídu s úsmevom na tvári.

     V triede je 23 detí.

     Lienky sú deti vo veku 4 až 5 rokov. Sú odvážnejšie a užívajú si každý deň nové dobrodružstvá. Sú zvedavé a stále veľmi hravé. 

     V triede je 24 detí.

     Motýliky majú tiež 4 -5 rokov a už presne vedia ako to v škôlke chodí. Majú v triede kamarátov a tešia sa každý deň na nové hry a aktivity.

     V triede je 24 detí,.

     Mravčekovia sú pracovití. Tí už dobre vedia ako čo v materskej škole funguje, že každý deň pre nich prináša pani učiteľka niečo nové.

     V triede je 24 detí.

     Včielky sú tie najusilovnejšie. V tejto triede sú predškoláci. V materskej škole sa už veľa naučili a sú pripravené letieť za novými výzvami do "veľkej" školy.

     V triede je 25 detí.

      

    •  

      

     BORKÁČIK JE ŠKÔLKA HRAVÁ,

     PRE DETIČKY JE TÁ PRAVÁ.

     CHODIA DO NEJ ŽABKY, LIENKY,

     MRAVČEKOVIA A  AJ  VČIELKY.