• Chrobáčiky sú v škôlke najmladšie. Sú na začiatku vystrašené, nesmelo vchádzajú do triedy a ťažko sa lúčia ráno s mamou či ockom. Veľmi rýchlo však zistia, že v triede je veľa zábavy, hračiek a kamarátov.

     V triede je maximálne 23 detí.

     Stonožky sú tiež z tých mladších detí a prvýkrát si vyskúšajú ako je to byť celý deň bez maminky s kamarátmi a pani učiteľkami. Tešíme sa vždy keď prídu s úsmevom na tvári.

     V triede je maximáne 23 detí.

     Trieda žabiek je v našej materskej škole pre mladšie deti. Na žabky čakajú pani učiteľky, veľa zaujímavých hier a hračiek. Niektorí smelo a niektorí nesmelo vchádzajú do triedy. Veľmi rýchlo však zistia, že v triede je veľa zábavy, hračiek a kamarátov.

     V triede je 23 detí.

     Lienky sú deti vo veku 4 až 5 rokov. Sú odvážnejšie a užívajú si každý deň nové dobrodružstvá. Sú zvedavé a stále veľmi hravé. 

     V triede je maximálne 24 detí.

     Motýliky majú tiež 4 -5 rokov a už presne vedia ako to v škôlke chodí. Majú v triede kamarátov a tešia sa každý deň na nové hry a aktivity.

     V triede je maximáne 24 det,.

     Svetlušky sú vnímavé, bystré a veľmi zvedavé. Deti v triede majú 5 - 6 rokov a už presne vedia ako to v škôlke chodí. Majú v triede kamarátov a tešia sa každý deň na nové hry a aktivity.

     V triede je maximálne 18 detí.

     Mravčekovia sú pracovití.  Sú to už predškoláci Tí už dobre vedia ako čo v materskej škole funguje, a že každý deň pre nich prináša pani učiteľka niečo nové. Sú pripravení na to, že škola sa už blíži.

     V triede je maximálne 25 detí.

     Včielky sú tie najusilovnejšie. V tejto triede sú predškoláci. V materskej škole sa už veľa naučili a sú pripravené letieť za novými výzvami do "veľkej" školy.

     V triede je maximálne 25 detí.

      

    •  

      

     BORKÁČIK JE ŠKÔLKA HRAVÁ,

     PRE DETIČKY JE TÁ PRAVÁ.

     CHODIA DO NEJ ŽABKY, LIENKY,

     MRAVČEKOVIA A  AJ  VČIELKY.