• 2014

Nadácia Volkswagen Slovakia - grantový program "Bezpečne na cestách" -              S kolobežkou do škôlky
          Autor projektu: Mgr. Jana Oswaldová
          Termín realizácie:  máj 2015 - november 2015
          Získaný grant vo výške 3000,-€

Cieľom projektu bolo vybudovať dopravné ihrisko na školskom dvore pri našej materskej škole, kde by si deti teoretické poznatky z dopravnej výchovy vedeli vyskúšať v praktickej rovine a získali by tak zručnosti pre bezpečné zvládnutie jazdy na detských dopravných prostriedkoch. V dostupnej blízkosti materskej školy takáto plocha chýba. V budúcnosti by mohla slúžiť v rámci spolupráce so susednou základnou školou aj starším deťom pri realizácii dopravnej výchovy v škole.

Projekt sa nám podarilo zrealizovať aj s finančnou pomocou Mestskej časti Bratislava Petržalka.